Tabletki na powiększenie biustu są tańszą i nieinwazyjną metodą na powiększenie biustu, która stanowi idealną alternatywę dla operacji wypełniających kobiecie piersi silikonem lub własnym tłuszczem. Co więcej, preparaty, które możesz dokładnie sprawdzić tutaj, bazują na naturalnych składnikach, więc nie powinny wyrządzić swoją obecnością w organizmie żadnych szkód i efektów ubocznych. Głównym ogniwem tabletek powiększających biust znajdujących się w rankingu są naturalne zioła, witaminy i minerały, bez zbędnych i syntetycznych hormonów, które mogłyby wpłynąć na zmiany zdrowotne czy też samopoczucie kobiety.

Fitoestrogeny – czy są szkodliwe dla organizmu kobiety?

Fitoestrogeny działają podobnie do hormonów (estrogenów), jednak mają naturalne i roślinne pochodzenie, a ich wpływ na organizm ma wiele pozytywnych właściwości:

  • łagodzą bóle miesiączkowe, rozdrażnienie, bóle głowy, uderzenia gorąca, objawy menopauzy
  • poprawiają koncentrację
  • obniżają ciśnienie krwi i poziom cholesterolu
  • spowalniają proces starzenia się skóry, łagodzą zmarszczki i wpływają na jędrność i napięcie skóry
  • sprawiają, że skóra staje się lepiej odżywiona i łatwiej przyswaja substancje aktywne

Szerokie spektrum działania fitoestrogenów sprawia, że mają one nie tylko pozytywny wpływ na skórę i wygląd piersi, ale na ogólne samopoczucie, dlatego właśnie są częstym składnikiem tabletek na powiększenie biustu.

Czy same tabletki na powiększenie biustu wystarczą?

Producenci tabletek powiększających biust gwarantują pierwsze widoczne skutki już po kilku tygodniach od rozpoczęcia kuracji, a finalnie rozmiar piersi ma być zazwyczaj większy o jeden czy dwa rozmiary. Trzeba przyznać, że jeżeli faktycznie dysponujemy niewielkim biustem, to dwa rozmiary w górę stanowią znaczną różnicę, nawet jeżeli nosimy miseczki 0 lub A. To ile powinna trwać kuracja i z jaką częstotliwością powinna być powtarzana regulują zalecenia dołączone do preparatu, który wybierzemy. Trzeba mieć jednak na uwadze, że suplementy diety to jedno i działają od wewnątrz, ale nasza skóra potrzebuje też pomocy, której możemy jej dostarczyć za pomocą balsamów czy kremów ujędrniających, nawilżających czy redukujących rozstępy. Działanie na dwóch płaszczyznach zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz wspomoże efekt wzrostu rozmiaru piersi, ujędrni skórę, przyniesie jej ukojenie i zapewni nienaganny wygląd.

Warto też dodać, że tabletki na powiększenie biustu wpływają na jego jędrność i elastyczność. W zależności od tego w jakim jesteśmy wieku czy jakie mamy doświadczenia życiowe, nie zawsze niezadowalający efekt naszych piersi wynika z małego rozmiaru. Tabletki na powiększenie biustu sprawiają, że biust, który stracił swoją jędrność unosi się do góry, staje się pełny i widoczny, a tym samym daje kobiecie poczucie wartości i satysfakcji z wyglądu.

Dodaj komentarz