W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet zmaga się z problemem cellulitu. Pomarańczowa skórka to nieestetyczny efekt, który tworzy się na skórze uda i pośladków, a większość pań chce się go pozbyć za wszelką cenę.

Przyczyna powstawania cellulitu

Przyczyn pojawienia się cellulitu może być wiele. Z pewnością odpowiedzialne są hormony, a także nieprawidłowa dieta i brak aktywności fizycznej. Czasami jednak zdarza się, że nawet osoby wysportowane, które prowadzą zdrowy tryb życia potrafią zmagać się z cellulitem. W takich przypadkach niezbędne będzie zastosowanie dodatkowych środków, które poprawią kondycję naszej skóry. Należy zatem wdrożyć nie tylko odpowiednie preparaty, takie jak kremy, sera i żele, ale również odpowiednie zabiegi, które pozwolą wprowadzić substancje czynne kosmetyków w głąb skóry.

Zabiegi na skórę z cellulitem

Zniwelowanie cellulitu możliwe jest przy odpowiednich masażach partii ciała dotkniętych tym problemem. W gabinetach kosmetycznych i gabinetach masażu możemy skorzystać w masażu antycellulitowego wykonywanego manualnie lub przy użyciu odpowiedniej głowicy konkretnej aparatury masującej. W przypadku masażu manualnego musimy być świadomi, że przepychanie limfy może być dla nas dyskomfortem i wiązać się z czasowym bólem. Zabiegi z wykorzystaniem głowic masujących zazwyczaj nie należą do najtańszych. Jak zatem możemy sobie pomóc bez pozbywania się wszystkich oszczędności?

Sposób na cellulit we własnym domu

Z cellulitem możemy radzić sobie samodzielnie. Jeżeli zadbaliśmy o dietę, ruch i odpowiednie nawodnienie, to uzupełnieniem i wykończeniem efektu jest masaż. Najlepiej sprawdza się masaż bańką chińską, ponieważ, podobnie, jak głowice używane w gabinetach kosmetycznych, masuje naszą skórę poprzez wywołanie podciśnienia oraz pozwala przesuwać limfę do węzłów chłonnych. Jednak sama bańka chińska to nie wszystko. Aby łatwo i płynnie wykonywać masaż skóry należy zastosować preparat, który ułatwi masaż, a dodatkowo będzie zawierał substancje czynne, które będą bezpośrednio działały na skórę. Najlepszy preparatów do zabiegu z wykorzystaniem bańki chińskiej znajdziecie klikając w link https://medsense.pl/celleasy-perfect-body-serum/.  Mowa o Celleasy perfect body serum. Przy systematycznym stosowaniu preparatu nie tylko pozbędziemy się problemów z cellulitem, ale również możemy zapewnić sobie zmniejszenie obwodu ud i pośladków o 5 centymetrów. Oczywiście wszystko zależy od naszej wyjściowej wagi i obrzęku nóg. Co więcej, preparat można zakupić wraz z bańka chińską, która przydatna jest do wykonania masażu.

Skutki uboczne stosowania serum Celleasy

Z pewnością wiele z Was zastanawia się nas skutkami ubocznymi stosowania serum o bańki chińskiej. Możemy do nich zaliczyć między innymi poprawę jedności skóry, lepsze ukrwienie skóry, regenerację, cofnięcie procesów starzenia się skóry, a także wygładzenie i napięcie skóry.

Dodaj komentarz