Guess to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek premium na całym świecie. To oznacza, że jest także chętnie podrabiana, szczególnie na rynkach wschodnich (Chiny, Turcja), skąd rynek europejski często jest zalewany wątpliwej jakości rzeczami tej marki. Dlatego też prowadząc sklep z odzieżą marek premium, takich jak chociażby Guess, należy odpowiednio wybrać zaopatrzenie.

Internetowe hurtownie odzieży markowej

Jedną z najpopularniejszych form kupna hurtowych ilości rzeczy Guess jest ich zamówienie z hurtowni internetowych, np. Naleo. Ważne jest w tym przypadku odpowiednie sprawdzenie takiej hurtowni, jej historii i opinii na jej temat. Warto wybrać hurtownię, która ma zbudowaną renomę, wielu klientów i długo istnieje na rynku. Dzięki temu zyskujemy większą pewność wykonywania wszelkich transakcji i jakości otrzymanego towaru.

Jak wygląda zakup hurtowych ilości rzeczy Guess?

By móc zrobić zakupy w hurtowni Guess należy w większości przypadkach być przedsiębiorcą i mieć otwartą (nie zawieszoną, zamkniętą itd.) działalność z nadanym numerem NIP. Większość hurtowni zastrzega sobie możliwość współpracy tylko i wyłącznie w formie B2B, dzięki czemu redukują koszty działalności (mniejsza potrzebna obsługa, inny rodzaj działalności). Jednak nie oznacza to, że jedyna opcja kupna to zamówienie z hurtowni przez internet. Niektóre największe w Polsce hurtownie odzieży marek premium, takie jak np. wyżej wspomniana Naleo, dają możliwość zakupów stacjonarnych. Wystarczy odwiedzić ich magazyn, spotkać się z przedstawicielem hurtowni i można obejrzeć towary, sprawdzić ich jakość i dokonać zamówienia stacjonarnie. Jest to bezpieczna opcja, szczególnie w przypadku początkowej współpracy, by odpowiednio zweryfikować daną hurtownię.

Jak tanio kupić hurtowe ilości rzeczy Guess?

Niewątpliwie w przypadku zakupów w hurtowni najważniejszy czynnik to ilość zamawianego towaru. Im większe zamówienie będzie, tym możemy negocjować lepszą cenę. Warto o tym pamiętać i zamawiać rzadziej, a więcej. Jeśli prowadzisz sklep ogólny z markami premium, nie tylko Guess, ale także pozostałymi – Calvin Klein, Tommy Hilfiger i inne, to warto skorzystać z hurtowni, która ma wszystkie te marki w ofercie. W takim przypadku złożysz jedno duże zamówienie zamiast kilku małych i będziesz miał szansę na otrzymanie nieco niższej ceny, a co za tym idzie większy zysk z marży na odzieży. Pamiętaj jednak, by odpowiednio sprawdzać jakość i oryginalność towaru, bo nie zawsze tanio znaczy dobrze – klienci marek premium są wyczuleni na wszelkie towary niskiej jakości i podrabiane z rynku wschodniego.

Dodaj komentarz