Depilacja laserowa w Gdańsku to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Gładkie ciało, bez zbędnego owłosienia to marzenie każdego, jednak niestety stosując tradycyjne maszynki do golenia i golarki sprawiają, że po stosunkowo niedługim czasie, trzeba ponowić zabieg. Dużo lepszym wyjściem jest depilacja laserowa. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat lasera vectus.

Czym jest laser Vectus?

Vectus to najnowszy i najbardziej zaawansowany rodzaj lasera dostępnego na rynku. Wyróżnia się on także najmocniejszym działanie. Działanie lasera Vectus opiera się na wiązkach światła, których długość osiąga 810 nm. 

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, laserowa depilacja Vectus zapewnia wyjątkową skuteczność, bezpieczeństwo, a także komfort. Działa on także bardzo szybko np. aby usunąć owłosienie z pach wystarczą 2 minuty.

Na jakie obszary ciała można stosować laser vectus?

Laser Vectus jest bardzo szybki i skuteczny. Warto zaznaczyć, że zabieg depilacji można przeprowadzić praktycznie na całym ciele. Rozwiązanie to świetnie się sprawdza m.in. w przypadku nóg, pach, twarzy, brzucha, okolic intymnych, twarzy, brwi, pleców, karku, klatki piersiowej, rąk, szyi czy pośladków. Z pewnością każdy będzie zadowolony z efektów. 

Na depilację laserem Vectus powinien się zdecydować każdy, kto z powodów estetycznych chce się pozbyć owłosienia i poprawić swój komfort. Ponadto zabieg ten świetnie się sprawdza w przypadku takich dolegliwości jak wrastające włoski, hirsutyzm czy zapalenie mieszków włosowych. Depilacja w Gdańsku laserem Vectus nie powoduje żadnych podrażnień skóry. 

Laser Vectus – przeciwwskazania

Zabieg depilacji laserowej Vectus jest w pełni bezpieczny i skuteczny. Jednak istnieją pewne przeciwwskazania, które wykluczają możliwość jego przeprowadzenia. Wśród tego typu czynników należy m.in. świeża opalenizna, różne infekcje wirusowe i bakteryjne, ciąża, a także czas karmienia piersią, terapia retinoidami, epilepsja, cukrzyca, bielactwo, wszczepienie rozrusznika serca, czy niedawne przebycie operacji chirurgicznych. 

Przed przystąpieniem do zabiegu specjalista powinien przeprowadzić z pacjentem wywiad, aby upewnić się, czy na pewno nie ma żadnych przeciwwskazań ani stanów, które po prostu trzeba przeczekać. Rozsądnym rozwiązaniem jest zapisanie się na zabieg do lekarza, który posiada doświadczenie i wiedzę na temat skóry. 

Co warto wiedzieć o zabiegu?

Przede wszystkim, warto zaznaczyć, że bezpośrednio po przeprowadzeniu zabiegu skóra może być delikatnie podrażniona i wrażliwa na zmieniającą się temperaturę. Czasem może się pojawić niewielki obrzęk. Jednak wszelkie objawy powinny ustąpić po kilku godzinach. Aby jak najbardziej załagodzić stan skóry trzeba unikać stosowania jakichkolwiek kosmetyków na depilowany obszar ciała. Ponadto należy zrezygnować z gorących kąpieli oraz innych czynności, które wiążą się z podwyższonymi temperaturami (np. jacuzzi, sauna). 

Warto także stosować różne preparaty, które łagodzą podrażnienia oraz regenerują skórę.

Warto także zaznaczyć, że jeden zabieg depilacji Vectus nie wystarczy. Należy go kilkukrotnie powtórzyć, ponieważ pierwszy zabieg pozwala jedynie na usunięcie tych włosków, które w tym momencie znajdują się w fazie wzrostu. Zabieg należy wykonać od 4 do 8 razy. Specjaliści zalecają, aby twarz i bikini depilować co 5 tygodni, a plecy, klatkę piersiową i nogi co 10 tygodni. Jeżeli za bardzo wydłuży się przerwę między zabiegami, efekt może nie być tak spektakularny. 

Zabieg laserowego usuwania owłosienia Vectus jest zupełnie bezbolesny. Jednak depilując miejsca, które są bardziej wrażliwe można odczuć delikatny dyskomfort. Jest to kwestia w pełni indywidualna, zależna od progu bólu i indywidualnych uwarunkowań.

Sprawdź, jak wygląda depilacja laserowa Gdańsk:

Podsumowanie

Depilacja laserowa Vectus to bardzo nowoczesna, komfortowa i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Można ją stosować praktycznie do wszystkich części ciała. Zabieg należy kilkukrotnie powtórzyć, aby cieszyć się trwałym i spektakularnym efektem. Należy także przestrzegać określony zaleceń, żeby skóra po depilacji jak najszybciej wróciła do dobrej kondycji. Warto już dziś umówić się na zabieg depilacji laserowej Vectus i cieszyć się komfortem oraz oszczędnością czasu, który normalnie przeznaczyłoby się na golenie. 

Dodaj komentarz