Chociaż trudno w to uwierzyć, są dzieci, które nie ucieszą się zbyt bardzo, jeżeli dostaną do ręki telefon lub tablet i możliwość grania lub oglądania bajek w nieskończoność. Dziecko w wieku 4 lat to żywioł, niekończąca się energia i nieustanna chęć do robienia nowych rzeczy. Elektronika nie zastąpi rodzica, a to właśnie w tym wieku, dziecko najbardziej potrzebuje bliskości, wsparcia, kogoś kto poprowadzi je za rękę ku świetnej zabawie i niezrozumiałym procesom życiowym.

W Bebetu – sklepie internetowym stworzonym z myślą o dzieciach znajdziesz pomysł na prezent dla 4 latka, który nie będzie nudny, będzie rozwijał jego zdolności manualne i kreatywność, a przede wszystkim pozwoli Wam spędzić wspólnie trochę czasu.

Witraże samoprzylepne

Witraże wykonane z przezroczystej, samoprzylepnej folii do ręcznego ozdabiania to moment, kiedy oboje możecie chwycić za pędzle i dać upust swojej duszy artystycznej. Folie maluje się farbami do szkła, które stanowią nierozłączną część zestawu, ale można je też kupić jako oddzielny produkt, gdyby okazało się, że mamy zupełnie inną koncepcję na stworzenie pięknego malowidła. Gdy farbki zastygną, folie wystarczy odczepić od arkusza i przykleić na oknie lub gładkiej ścianie.

Zestaw do tworzenia biżuterii

W Bebetu znajdziesz mnóstwo przeróżnych zestawów i narzędzi do stworzenia własnej biżuterii. Im więcej zestawów, tym lepsze prezenty dla 4 latka i tym więcej zabawy i możliwości tworzenia przepięknych naszyjników, bransoletek, i własnoręcznie wykonanych breloczków. Poza kreatywnie spędzonym czasem, warto pamiętać, że tworzenie biżuterii poprzez nawlekanie drewnianych elementów na sznureczek rozwija zdolności manualne, a także usprawnia pracę dłoni i palców. Chociaż biżuteria kojarzy nam się głównie z dziewczynkami, to może być również ciekawą atrakcją dla chłopca.

Zestaw konstruktora

Zestaw konstruktora, to typowo męski pomysł na prezent dla 4 latka,ale być może zainteresują się nim także małe majsterkowiczki. W opakowaniu znajdziesz wkręty, śrubki, kółka, nakrętki, listwy z otworami, kostki łączące elementy oraz śrubokręt i klucz. Z takim wyposażeniem możecie stworzyć wspólnie z pociechą swój własny model samolotu, rakiety, czołgu lub czegokolwiek innego, bądź wykorzystać szablony dostępne w zestawie. Zabawa na pewno będzie przednia, a radość i satysfakcja ze stworzonego przedmiotu niewyobrażalna.

Dodaj komentarz