Coraz więcej czasu spędzamy w pracy, spotykamy się z rodziną, znajomymi, zajmujemy się sprawami domowymi, robimy zakupy, realizujemy pasje i marzenia, poświęcamy się naszemu hobby. To wiele, prawda? Żyjemy szybciej i intensywniej, dlatego nic dziwnego, że wielu z nas nie ma czasu na gotowanie. A nawet jeśli uda nam się ten czas wygospodarować, to czy spożywane posiłki na pewno są pełnowartościowe i dostarczają wszystkich niezbędnych składników? Ponadto, nie każdy musi być przecież szefem kuchni i gotować z pasją i przyjemnością. Dla sporej części osób jest to przykry obowiązek i samo spożywanie nie kojarzy się pozytywnie, a raczej jest to przymus.

Nasz catering Fitapetit – Lublin oferuje szeroki wybór diet pudełkowych, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Decydując się na dietę pudełkową zyskasz przede wszystkim:

  • więcej czasu na inne aktywności – nie będziesz musiał spędzać długich godzin w kuchni
  • zdrowie – pełnowartościowe posiłki dostarczą wszystkich niezbędnych składników odżywczych
  • lepszą jakość snu oraz samopoczucie
  • upragniony cel – nasze diety pozwolą Ci zrzucić zbędne kilogramy
  • bogactwo smaków – catering Lublin tworzą kreatywni i doświadczeni kucharze
  • różnorodność posiłków
  • swobodę wyboru – możliwość wyboru rodzaju diety, kaloryczności, liczby posiłków, ilość dni
  • wysoką jakość – nasze posiłki przygotowywane są z produktów zdrowych, pozbawionych chemii i sztuczności

Jesteśmy zespołem z pasją!

Zamawiając po raz pierwszy i mając wątpliwości możesz skorzystać z porad specjalistów, którzy z chęcią doradzą i pomogą dopasować odpowiedni sposób żywienia. Nasz catering dietetyczny Lublin oferuje różnorodne i pełnowartościowe posiłki, które dostarczą Ci energii na cały dzień! Gwarantujemy, że każdy znajdzie odpowiednią dietę dla siebie. Dostępne są opcje dla wegan, bezglutenowców oraz osób z nietolerancją laktozy. Jeśli interesuje Cię dieta ketogeniczna, dzięki której zrzucisz zbędne kilogramy – również oferujemy taką możliwość. Decydujesz nie tylko o rodzaju diety, ale także o ilości spożywanych kalorii oraz ilości posiłków w ciągu dnia. Zapewniamy, że nasze posiłki pakowane są z najwyższą starannością oraz dbałością o środowisko. Chcemy w jak największym stopniu ograniczyć produkcję śmieci, dlatego używamy papierowych toreb, ekologicznych pudełek oraz biodegradowalnych sztućców.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez catering Lublin diet na naszej stronie internetowej https://www.fitapetit.com.pl/catering-dietetyczny-lublin. Zacznij żyć zdrowo już dziś i ciesz się odzyskanym czasem oraz lepszym samopoczuciem!

Dodaj komentarz