Z czego znany jest aloes?

Aloes kojarzony jest przede wszystkim z rośliną, która może być ozdobą naszych wnętrz lub ze składnikiem produktów pielęgnacyjnych. I jest to prawda. Posiadaczki cery tłustej uwielbiają aloes za skuteczność w walce z przebarwieniami oraz trądzikiem. Natomiast cery suche zyskują dogłębne nawilżenie oraz odżywienie. Warto również mieć w pogotowiu żel aloesowy, który szczególnie w sezonie letnim będzie wybawieniem na słoneczne poparzenia.

Dla kogo najlepszy będzie aloes do włosów?

Codziennie powtarzamy nasze rytuały pielęgnacyjne używając specjalnych kremów, maseczek do twarzy, peelingów czy balsamów do ciała. Bardzo często zapominamy jednak o tym jak ważna jest pielęgnacja włosów. Aloes jest składnikiem, który działa na wielu płaszczyznach, dlatego jest uniwersalny i sprawdzi się do każdego rodzaju włosów.

3 produkty, które odmienią Twoją pielęgnację włosów

  • Szampon zwierający aloes firmy Forever jest podstawą w dokładnym oczyszczeniu skóry głowy i włosów. Jest to istotne, ponieważ poprawnie przygotujemy włosy do przyjęcia kolejnych składników odżywczych. Pamiętaj, aby umyć włosy dwukrotnie.
  • Następnym etapem jest nałożenie odżywki Forever Living, która oprócz cennego aloesu zawiera również olejek jojoba.
  • Ostatnim etapem w pielęgnacji włosów będzie użycie żelu aloesowego, który z powodzeniem zastąpi serum i wcierkę jednocześnie. Żel doskonale nawilży włosy oraz złagodzi podrażnienia skóry głowy.

Zadbaj o włosy również od środka

Nieodpowiednio zbilansowana dieta może być przyczyną pogorszenia się stanu włosów, co doprowadzić może do ich wypadania, łamliwości czy pozbawienia blasku. Dlatego bardzo ważne jest, aby dostarczyć niezbędne witaminy i minerały. Skutecznym rozwiązaniem będą suplementy Forever, oparte na naturalnym składzie, z wysoką zawartością minerałów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Ta minimalistyczna, ale dobrze dobrana pielęgnacja z pewnością zapewni Ci zdrowe włosy oraz skórę.

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów Forever: www.forever-kosmetyki.pl.

Dodaj komentarz